Nieuws

Inschrijven voor het nieuwe scoutsjaar

10/06/2021 17:11:24 door kameel

Het overgangsweekend komt er weer aan. Dat wilt zeggen dat ook het nieuwe scoutsjaar weer voor de deur staat. De info om je inschrijving te hernieuwen zodat je ook volgend jaar een heel jaar verzekerd bent is terug te vinden in deze brief.

Lees meer

Overgangsweekend

10/04/2021 17:02:27 door Cuanda

Hier vindt je de brief van het overgangsweekend 2021. Normaal heeft iedereen deze per post ontvangen. Is dit niet het geval, laat het dan zeker weten aan kameel@scoutsdiepenbeek.be

Schrijf je zeker optijd in! De plaatsen zijn immers beperkt en het zou heel jammer zijn moest je dit super toffe weekend missen en geen afscheid kunnen nemen van je huidige leiding.

Lees meer

Welpenweekend

03/12/2021 18:00:14 door Ree

Beste ouders en welpen,

We hebben groen licht gekregen, de welpen gaan op weekend!

Lees meer

Verandering uren en startdag

09/03/2020 18:13:00 door Cuanda

Door de corona maatregelen die wij moeten volgen is het niet meer mogelijk om alle takken samen te laten komen op hetzelfde tijdstip.

Daarom hebben wij beslist om de uren van verschillende bubbels aan te passen. De normale uren die we gewend zijn zullen dus tijdelijk niet meer gebruikt worden.

De nieuwe uren zijn als volgt:
Bevers en Welpen van 13u00 tot 15u00
Wolven en JVG van 16u00 tot 18u00
VG en Seniors van 19u00 tot 21u00
Deze uren zullen altijd gehanteerd worden tenzij anders vermeld.

Ook willen we hierbij nog vermelden dat onze 1ste activiteit van het scoutsjaar zal doorgaan op 12 september 2020. De nieuwe uren zullen ook hier al van toepassing zijn.

Moest u nog met vragen zitten kan u altijd contact opnemen met een van de leiding.

Lees meer

Bestanden

  • Brief Welpenweekend 2021 12/03/2021 18:00

  • Brief overgangsweekend 04/10/2021 17:03

  • Brief verzekering 06/10/2021 17:11

Programmatie

  • 04/06 14:00 - 16:30 Werken voor de toekomst
  • 11/06 14:00 - 16:30 Tamboerijn
  • 18/06 19:00 - 21:00 Een hele grote roedel
  • 25/06 17:00 - 23:00 BBQ SMULLEN!!! 🥓🍽️

Leiding

Zebra

+32 479/68 44 54 zebra@scoutsdiepenbeek.be

Koi

+32 468/27 59 75 koi@scoutsdiepenbeek.be

Aalscholver

+32 468/20 74 09 aalscholver@scoutsdiepenbeek.be

Tarbagan

+32 468/31 06 01 tarbagan@scoutsdiepenbeek.be

Wolf

+32 491/32 34 55 wolf@scoutsdiepenbeek.be

Gazelle

+32 483/51 45 67 gazelle@scoutsdiepenbeek.be